POSTUP ZE SKUPINY BRNO OPEN 2011 - Jožka

02.02.2011 16:44

Před první m zápasem jsme věděli, že už jsme postoupili a že „náš soupeř prohrál i s Kumbálem!“ Tomu také odpovídala předvedená hra v prvním zápase…

Soupeř se dostal záhy do vedení a měli jsme plné ruce a nohy práce, abychom zápas s notnou dávkou štěstí a dvou utěšených střel Pavla dovedli k „utrpěné“ výhře.
Chyba následovala chybu a nebyli jsme si schopni v jeho průběhu nahrát ani na metr!!!!

Ve druhém zápase Náš kapitán šel na hřiště se slovy:“du tam atˇ nedostaneme hned gól“. Jak řekl tak bylo. 2 útok soupeře a tečem 1:0.
Ze začátku jsme se na hřišti hledali, postupem času náš výkon gradoval. Těsně po půli bylo vyrovnáno po souhře Mary (new young man) a Jožky. Soupeř záhy odpověděl gólem snů, ale nepoložilo nás to… Zatlačili jsme soupeře ai když  ten nadále hrozil brejky, ujala se rychlá přímočará akce zakončená hlavičkou do šiby (Jožka) - 2:2.
Hra se přelévala a soupeři si navzájem nedali nic zadarmo. Povedla se akce po dlouhém balonu na hrot, kdy si Kuba šikovně obhodil obránce a čubl ho tam 3:2. Soupeř sáhl k power play, kterému jsme statečně odolávali, ovšem minutu před koncem dorazil odraženou střelu a bylo vyrovnáno.